Kdo je kdo

Vladimír Růžička / kapelník

Jako kapelník mám na starosti veškeré technické a organizační věci. Na akcích stojím za klávesami a většinou na ně i hraju. Mou doménou je však sólový zpěv a když mé ruce nehrají na klávesový nástroj, třímají nějaký dechový - alto saxofon a v poslední době též trumpetu. Kytárku mám také rád.

Jsem zakládající člen kapely, akci můžete poptat též v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou na telefonu 603 872 069. Mimo pracovní dobu většinou telefon někam zahodím, takže je pak těžké se mi dovolat. SMSka ale dojde a má reakce pak bude jistě promptní.

Martin Vlk / kytarista

Martin (I., veliký) je mistr kytary, v naší kapele něco jako Mike Oldfield, Peťa Janda či Carlos Santana. Každému partu či sólu se precizně věnuje jak po technické, tak po zvukové stránce. Ve fotogalerii si můžete smlsnout na jeho sestavě kouzelných kytarových krabiček.

Martin je zakládající člen kapely, kapela vznikla na kolejích VUT v Brně, odhaduji přesně ve 23:15 letního času 14. listopadu někdy kolem roku 1994. (Čest nesmrtelnému Járovi!)

Tomáš Valenta / bubeník

Tomáš si hraje s bubínkama a činýlkama a jde mu to fantasticky. Přesné a autentické úhozy jsou pro každou písničku vyšperkovány osobní láskou a péčí. Věrnost provedení bubenického řemesla je z našich nahrávek jasně slyšet a svědčí o velké muzikálnosti našeho bubenického mistra.

Tomáš je i vynikající zpěvák a multiinstrumentalista.

Petr Koukal / baskytarista

Petr je nejstarší muzikant z našeho sboru dobrovolných hráčů na hudební nástroje. Je vynikající sluchař, bavič a šoumen. Když se sejde dobrá parta na tanečním parketě, neváhá se i s basou k tanečníkům přidat, pro tento účel má basu na vysílačku. Petr je specialistou na vokály a několik skladeb zpívá také sólově. Jsme rádi, že ho máme, ostatně jsme všichni rádi, že se máme :)

Zpívejte jako my ! Navštivte nejlepší karaoke obchod v České republice a na Slovensku. Server www.karaoke-zabava.cz má pro Vaše domácí karaoke úplně vše! Od mikrofonů přes karaoke až po karaoke DVD. Můžete si vlastní karaoke DVD také poskládat sami z našich více než 1300 skladeb.

Copyright © 2024 - www.hudebni-skupina.cz
All rights reserved.